HARMONOGRAM
zajęć w Zespole Szkół w Strzelcach Krajeńskich
od 24.10.- 28.10.2022
Zajęcia odbywają się w budynku Zespołu Szkół w Strzelcach Krajeńskich, ul. Kościuszki 29,
66-500 Strzelce Krajeńskie:
Dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki – sala/sale nr 14,23,25
UWAGA!
Oznaczenia grup pozostają z zeszłego roku: 1a=2a, 1b=2b; 2a=3a; 3A=4A, 3B=4B
3.10.2022 | matematyka | |
13:10-13:55 |
| 3A J. Wrona |
14:00-14:45 |
| 3A J. Wrona |
14:50-15:35 | 2a K. Ganowski | 3A J. Wrona |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski |
|
|
| |
4.10.2022 | matematyka | |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski | |
|
| |
5.10.2022 | matematyka | |
14:00-14:45 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
14:45-15:30 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
15:35-16:20 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
|
| |
6.10.2022 | matematyka | |
14:50-15:35 | 1a E. Ciąder | |
15:35-16:20 | 1a E. Ciąder | |
16:25-17:10 | 1a E. Ciąder | |
|
| |
7.10.2022 | matematyka | |
8:45-9:30 | 3B J. Wrona | |
14:50-15:35 | 1b K. Ganowski | |
15:35-16:20 | 1b K. Ganowski | |
|
| |
10.10.2022 | matematyka | |
13:10-13:55 |
| 3A J. Wrona |
14:00-14:45 |
| 3A J. Wrona |
14:45-15:30 | 2a K. Ganowski | 3A J. Wrona |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski |
|
|
| |
11.10.2022 | matematyka | |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski | |
16:20-17:05 | 2a K. Ganowski | |
|
| |
12.10.2022 | matematyka | |
14:00-14:45 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
14:45-15:30 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
15:35-16:20 | 1b K. Ganowski | 3B. J. Wrona |
|
| |
13.10.2022 | matematyka | |
14:50-15:35 | 1a E. Ciąder | |
15:35-16:20 | 1a E. Ciąder | |
|
| |
14.10.2022 | matematyka | |
8:45-9:30 | 1b K. Ganowski | |
9:30- 10:15 | 1b K. Ganowski | |
10:25-11:10 | 1b K. Ganowski | |
|
| |
17.10.2022 | matematyka | |
13:10-13:55 |
|
|
14:00-14:45 |
|
|
14:50-15:35 | 2a K. Ganowski |
|
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski |
|
|
| |
18.10.2022 | matematyka | |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski | |
16:20-17:05 | 2a K. Ganowski | |
|
| |
19.10.2022 | matematyka | |
14:00-14:45 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
14:45-15:30 | 1b K. Ganowski | 3B J. Wrona |
15:30-16:15 | 1b K. Ganowski |
|
|
| |
20.10.2022 | matematyka | |
14:50-15:35 | 1a E. Ciąder | |
15:35-16:20 | 1a E. Ciąder | |
16:25-17:10 | 1a E. Ciąder | |
|
| |
21.10.2022 | matematyka | |
8:45-9:30 | 3B J. Wrona | |
12:30- 13:15 | 3A J. Wrona | |
13:15-14:00 | 3A J. Wrona | |
14:05-14:50 | 3A J. Wrona | |
14:50-15:35 | 1b K. Ganowski | |
15:35-16:20 | 1b K. Ganowski | |
|
| |
24.10.2022 | matematyka | |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski |
|
16:20-17:05 | 2a K. Ganowski |
|
|
| |
25.10.2022 | matematyka | |
15:35-16:20 | 2a K. Ganowski | |
16:20-17:05 | 2a K. Ganowski | |
|
| |
26.10.2022 | matematyka | |
14:00-14:45 | 1b K. Ganowski | |
14:45-15:30 | 1b K. Ganowski | |
15:35-16:20 | 1b K. Ganowski | |
|
| |
27.10.2022 | matematyka | |
11:25-12:10 | 3B J. Wrona | |
12:10-12:55 | 3B J. Wrona | |
|
| |
14:50-15:35 | 1a E. Ciąder | |
15:35-16:20 | 1a E. Ciąder | |
|
| |
|
| |
28.10.2022 | matematyka | |
8:45-9:30 | 3B J. Wrona | |
12:30- 13:15 | 3A J. Wrona | |
13:15-14:00 | 3A J. Wrona | |
14:05-14:50 | 3A J. Wrona | |
14:00-14:45 | 1b K. Ganowski | |
14:45-15:30 | 1b K. Ganowski | |
|
| |
31.10.2022 | matematyka | |
|
|